Rüyada Yatak Görmek

Yatak rüyaları, anaçlığa, evlada, huzurlu ve refah yaşama delalet eder. Yatakta uyumak uzun zamandır sizi rahatsız eden bir konudan kurtulacağımıza işarettir. Yatakta yalnız olmak tehlikelere karşı dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır. Hasta yatağı görmek kısmetsiz ve bereketsiz bir dönemi kısa bir süre yaşayıp daha sonra rahatlayacağınızı ve huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Yatağı havalandırmak, birlikte olduğunuz kişiden ayrılıp kısa bir süre sonra tekrar barışıp birleşeceğinize işaret eder. Yatağın gökyüzüne doğru yükselmesi acı bir kayba, yatağın kurtlandığını ya da böceklendiğini görmek ihanete uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada yatağın eskimesi,aile içinde yaşanacak ufak kavgalar ve tartışmalar olarak yorumlanır. Yeni bir yatak ise uyum içindeki beraberliğe işaret eder. Yatağınsizin dışınızda biri tarafından toplandığını görmek size ait önemli sırların açığa çıkması nedeni ile üzüntülü bir dönem yaşayacağınıza yorumlanır.

Temiz yatak keyfiyet için gidilecek olan bir yol veya yoldan gelecek güzel bir haberin alınacağına işarettir. Aynı zamanda temiz yatak, uzun süredir canınızı sıkan bir problemin çözüleceği anlamına da gelmektedir.

Yatak almak – satmak; yatak almak hayırlı bir izdivaca işaret eder. Kendisi için yatak aldığını gören kişi, istediği ve sevdiği kişiyle nikah yapacak demektir. Yatak satmak ise iyi şeylere delalet etmez. Yatağını sattığını gören kişi, işinde sorunlar ve sıkıntılar yaşayacak demektir. Yatağını sattığını ya da attığını gören bir kimse işinden ayrılmaya karar verir.

Yatak odası görmek, rüya sahibinin hem kendisini hem ailesini çok iyi bir hayata kavuşturacak bazı kararlar vereceğine ve bu kararlar doğrultusunda sevdiği kişilerle birlikte hareket edeceğine işaret eder. Kişi gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol kat eder, yeni bir iş kapısı bulur ve çıkılacak bir yolda başarılı olur.

Ölmüş biriyle aynı yatakta yatmak oldukça hayırlıdır, eski bir dosttan gelecek güzel haber veya rüya sahibi bekar ise, iyi ve dürüst bir sevgiliyle tanışacağına, istenilen bir birliktelikten sonra yapılacak mutlu bir evliliğe işaret eder.

Dağınık yatak görmek, genel anlamda İkili ilişkilerde çıkmazlarla boğuşmanın, bir türlü ortak noktayı bularak uzlaşamayacak olmanın alametidir. Evli kişiler için evlilik kurumunu sarsacak gelişmeler yaşanacağına, bazen de üçüncü kişilerle kurulan yasak ilişkilerin kişinin evliliğine ciddi hasarlar vereceğine, boşanma ve ayrılık kararlarının alınmasının gündeme geleceğine işarettir.

Yatak toplamak; eşler arasındaki soğukluğun aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine ve yeni bir şehirde işbaşı yapılacağına yorumlanır.

Ranza yatak görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılarının, sorunlarının ve dertlerinin son bulacağına, yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına rüya sahibinin iyi, güzel ve hayırlı olana kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Yatak Görmek

Yorumlar - Rüyada Yatak Görmek

  1. Kardelen 21.12.2019 Cevapla

Rüyanızı Anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir