rüyada takım elbise giymek

Rüyada Takım Elbise Görmek Giymek

Rüyada takım elbise giymek, hayırlı ve kısmetli olacak bir evlilik yapmaya, evlat sahibi olmaya ve saygınlık kazanma ile yorumlanır. Ceket giymek, makam ve mevki sahibi olacağı bir işe sahip olarak itibar kazanmaya ve kazancı ile ihya olacak olmaya işaret eder.

Rüyada lacivert takım elbise giymek

Rüyada lacivert takım elbise giymek, toplum içinde saygınlık ve itibar kazanmaya, makam ve şöhret elde etmeye işaret eder. Lacivert mini elbise giymek, devam eden bir ilişkisi varsa eğer sona 1576 ereceğine, eğer ilişkisi olmayan biriyse deyim yerindeyse bir bakışıyla istediği kişiyi elde edecek olan kimseye işaret eder.

Bir kadının lacivert elbise giymesi; iş değiştireceğine ve güzel teklifler almasına yorumlanır. Aynı zamanda bulunduğu konumdan bir üst mertebeye geçmeye ve koşulların çok iyi duruma gelmesine yorumlanır.

Rüyada beyaz takım elbise giymek

Rüyada beyaz takım elbise giymek muradına kavuşmaktır. Beyaz desenli elbise, rüyası gibi kendisinin de temiz olduğunu, içinde kötülük olmadığını ve nefsine yenik düşmediğine, işlerinde hep başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada siyah takım elbise giymek

Rüyada siyah takım elbise giymek, rüyayı gören kimse için maddi sıkıntıya girmeye işaret eder. Dinde zayıflığa ve günah işlemeye meyilli olmaya, hata ve isyana işarettir. Genç ve bekar bir kimse için siyah takım giymek, şan, şöhret ve zenginliğe alamet eder.

Rüyada yeşil takım elbise görmek mükafat ve din işlerinde mertebeye, yeşil tişört ve kazak görmek korunmaya ve yardım görmeye tabir edilir.

Rüyada takım elbise diktirmek

Rüyada takım elbise diktirmek, devlette memur olmaya, sorunlarını aşmaya ve güzel bir hayata, işini severek yapmaya ve hayatın keyfini çıkarmaya, işlerinde başarılı olmaya ve büyük işler yapmaya delalet eder.

Rüyada takım elbise almak

Rüyada takım elbise satın almak, önündeki engelleri aşarak kazandığı temiz ve helal kazanca işarettir. Rüyayı sahibinin arzu ve isteklerine kavuşacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına delalet eder. Güzel haberler almaya, hayatında ilginç gelişmeler olacağına işaret eder. Rüya sahibinin herkes tarafından kıskanılacak kadar lüks ve rahat bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

İmamı Nablusi (r.a):

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada görülen elbise, rüyanın görüldüğü duruma göre değişir. Bu durumda bu rüyayla ilgili İmamı Nablusi (r.a)’nin farklı yorumları şu şekildedir;

Rüyada yünden elbise giymek, o kişinin zahid olacağına işaret eder. Rüyada yeşil elbise giymek, rüya sahibinin din ve ibadete olacak olan düşkünlüğüne işaret etmektedir. Rüyada ölmüş birinin yeşil elbise giydiğini görmek ise Allah katında halinin güzel olduğuna işarettir. Rüyada beyaz elbise giymek, hayırlara vesiledir.

Rüyada Takım Elbise Görmek Giymek

Yorumlar - Rüyada Takım Elbise Görmek Giymek

  1. ramazan zafer goksu 20.06.2020 Cevapla
  2. Özge66 07.05.2020 Cevapla
  3. lazibo 11.04.2020 Cevapla
  4. Okan Balcı 29.01.2020 Cevapla
  5. Hatice 26.01.2020 Cevapla
  6. Elif 23.01.2020 Cevapla
  7. Şehmus 28.12.2019 Cevapla
  8. Nevin 11.12.2019 Cevapla
  9. Safiye 11.09.2019 Cevapla

Rüyanızı Anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir