Rüyada sevişmek nedir

Rüyada Sevişmek

Rüyada sevişmek, partnerinizin kim olduğuna bağlı olarak farklı anlamlarda yorumlanmaktadır.

Rüyada sevişmek

Rüyayı gören kişi helali ile yani eşi ile seviştiğini görmesi, hayırlı işlere ve güzelliklere alamet eder. Kişinin müjdeli ve hayırlı bir haber alacağı düşünülür. Fakat rüyada sevişilen kişi nikahlı olunmayan biriyse, kişinin hayatında maddi sıkıntıların olacağına tabir edilir.

Rüyada kadın kadına sevişmek

Kadınla sevişmek, bir kadınla seviştiğini gören kişi için; eğer kadın güzel ise hayra, kadın çirkin ise şerre işaret eder. Kadın kadına seviştiğini görmesi, seviştiği kadını tanıyorsa onun sırlarını öğreneceğine, tanımıyorsa dünya hayatında ne kadar boş işlerle uğraştığına işaret eder.

Rüyada sevgili ile sevişmek

Sevgili ile seviştiğini görmek, sevdiği erkekle sevişmek, güzel ve hayırlı işlere delalet eder. Sevdiği erkekle seviştiğini gören kimse, maddi ve manevi anlamda dünya nimetlerine kavuşmasına delalettir. Sevdiği kızla sevişmek, dünya işlerine olan düşkünlüğüne ve aile yuvası kurmak adına atılacak olan adımlara işaret eder.

Rüyada eski sevili ile sevişmek

Eski sevgili ile sevişmek, geçmiş zamandan beri unutamadığı bir kişiye, içindeki duyguları dökeceğine işaret eder. Kişinin başarılı bir çalışma hayatının olmasına ve kendine olan güveni sayesinde her işi başaracağına ve maddi imkanlarının artmasına yorumlanır. Merhametli eli ve gönlü bol bir kişiyle tanışmaya delalet eder. Bu rüya ayrıca iş ve özel hayatında hayırlı ve olumlu durumlar ile karşılaşmaya işarettir. Büyük mutluluklara, ardı arkası kesilmeyen sorunların sona ereceğine, maddi ve manevi anlamda çok büyük ve hayırlı işlere adım atmaya delalet eder. Ayrıca bakınız rüyada eski sevgiliyi görmek nedir?

Rüyada hala kızıyla sevişmek, kendisinden umulmayan bir işe girişen rüya sahibinin, bol kazanç elde edeceğine ve hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin önemli bir makama terfi alacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine ve dua alacağına tabir edilir. Hala kızıyla sevişmek ve kaçmak, kişinin, kendisini deyim yerindeyse sıkıntıdan patlatan bir kişi ile uzunca bir süre uğraşmak zorunda kalacağına yorumlanır. Bu rüya, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına alamet eder.

Rüyada Sevişmek

Yorumlar - Rüyada Sevişmek

  1. Esma 17.04.2021 Cevapla
  2. Muammer 29.12.2020 Cevapla
  3. berat 04.10.2020 Cevapla
    • Bedirhan Gökçen 07.10.2020
  4. Tuba 17.05.2020 Cevapla
  5. laldir 03.02.2020 Cevapla

Rüyanızı Anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir