Rüyada Piyango Görmek

Rüyada piyango görmek; rüyayı gören kişinin, güzel ve ilginç olaylar ile karşılaşacağına ve bu olayların sağlayacağı başarı ve kazanç sayesinde çok güzel ve eğlenceli zamanlar geçireceğine tabir edilir. Ayrıca, gerçekleşmesi çok büyük ihtimal olan bir rüyadır. Yani, eğer piyango çıkarsa gerçek hayatta da piyangodan ikramiye kazanılabileceğine yorulur.

Piyangodan para kazanmak; iş hayatında ve sosyal hayatta hiç beklenmedik bir dönemde beklenmedik şekilde büyük bir miktar para elde edileceğine ve bu sayede yeni işlere girilerek mal ve mülk sahibi olunacağına delalet edilir.

Piyangodan para kaybetmek; iş hayatında ve sosyal hayatta yaşanacak sıkıntılara ve hiç beklenmeyen bir anda ortaya çıkan bir giderden ötürü para kaybetmeye ve sıkıntıya girmeye işaret edilir.

Piyango bileti görmek

Piyango bileti görmek; beklenmedik hoşluklarla karşılaşmaya, hayatın iyiye doğru gitmeye başlamasına, büyük beklentilerin ve hayallerin adım adım gerçekleşmeye başlayacağına, kişinin şansının artacağına ve kısmetinin de açılacağına işaret eder. Hoşluklarla karşılaşmaya ve sürpriz olaylar yaşamaya, bolluk ve berekete kavuşmaya, rızkın ve kazancın artmasına ve sıkıntıların da bitmesine tabir edilir. Kişinin eline toplu bir para geçeceğine alamet eder.

Piyango bileti almak; yokluktan ve fakirlikten kurtulmaya, çekilen hastalıklara ve dertlere şifa bulmaya, eski defterleri kapamaya ve gelecek için karlı işler yapma olanağı elde etmeye ve başarılı olmaya tabir edilir.

Piyango kazanıp ev almak

Piyango kazanıp ev almak; hayatında değişiklik yapmak isteyen rüya sahibinin şansın da yüzüne gülmesiyle beraber her işinin rast gideceğini bildirir. Geçmişle alakalı can sıkan ne varsa geride kalacağını ve geleceğe çok daha umut dolu bakılacağını işaret eden rüya, her türlü hastalığın, bedensel rahatsızlığın giderileceğini, kişinin zihinsel olarak kendini zinde hissedeceğini tabir eder. Güzel gelişmelerin, bekarlar için ani bir evliliğin habercisi olan rüya, eski hesaplaşmaların da sonlanacağını, düşmanlarla barış imzalanacağını müjdeler.

Rüyada Piyango Görmek

Rüyanızı Anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir