rüyada boğa görmek

Rüyada Boğa Görmek

Rüyada boğa görmek anlamı nedir?

Boğa görmek; güç ve kudret anlamına gelir. Yani rüyasında boğa gören kişi hem maddi hem de manevi olarak güçlü kişilerin yanında yer alır. Bir başka tabire göre boğa görmek kişinin gerek iş gerekse özel yaşantısında hep mutlu ve başarılı olacağına işaret ederken aynı zamanda maddi ve manevi olarak da güçlü olacağına delalet eder.

Rüyada kızgın boğa görmek; hayra alamet değildir. İyi ve hayırlı olmayan gelişmelerin meydana geleceğine delalet eder. Bir kişi rüyasında kızgın bir boğa görürse canını sıkacak kötü ya da belalı olaylar yaşayabilir. Ya da onu mutsuz ve huzursuz edecek sözler işitebilir veya kötü haberler alabilir. Boğa güreşi görmek de bir işin mutluluk verici şekilde sonuçlanacağı olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada boğa kesmek:

Boğa kesmek çok hayırlı bir rüyadır ve gören kişinin mesleki hayatında güç sahibi olacağına yorumlanır. Kişinin işinde bir üst makama geçeceği, mertebe atlayacağı, düşmanı varsa yeneceği demektir. Aynı zamanda adağı olan kişilerin de dileklerinin gerçek olması üzerine adaklarını yerine getireceklerinin müjdesini verir. Boğayı tek başına kesen kişi ömür boyu başarılı bir iş hayatına kavuşur. Tüm dilekleri gerçek olacağı gibi, muradına erer. Aynı zamanda sağlık açısından da kişinin hiçbir zaman elden ayaktan düşmeyeceğini, yaşlılığında bile çok dinç, sağlıklı biri olacağını ifade eder. Fiziksel güç kadar manevi gücün de işareti olan rüya, bu dönemde kişinin inancıyla alakalı geçeceği her türlü testi başarı ile atlatacağını, nefsine yenik düşmeden yaşayacağını ve büyük sevaplara imza atacağını da bildirir.

Rüyada boğa yılanı görmek:

Boğa yılanı görmek iyi değildir, kişinin içine düşeceği zor durumlara işaret eder. Boğa yılanı gören kişi bazı sıkıntılara düşecek ve kötü bir dönem geçirecek demektir. Ayrıca bakınız rüyada yılan görmek nedir?

Rüyada boğa yaralamak:

Boğa yaralamak; henüz iş konusunda tam anlamı ile tecrübe sahibi olunmadığını ve kişinin boyundan büyük işlere kalkışmaması gerektiğini bildirir. Özellikle iş girişimlerinde bulunanların yahut başka kişilerle ortaklık yapmak isteyenlerin sonradan pişman olabileceklerini, şartların olgunlaşmasını beklemeden harekete geçmemelerinin çok daha hayırlı olacağını ifade eder.

Rüyada boğa öldürmek:

Boğa öldürmek; helal olmayan yollardan boğa öldürmek, şaibeli bir işe karışmak yahut istemeden, kişinin haberi olmayan bir mevzuda yer almak demektir. Boğaya eziyet ederek öldürmek yanlış yollardan güç kazanmak, helal yerine harama yönelmek, kısa bir süre de olsa nefsine yenik düşmek anlamındadır. Silahla boğa vurmak ise, maddi gücünü artırmak isteyen kişilerin hırsla hareket etmelerinden ötürü yanlış kimselerle iş yaparak itibarlarını zedeleyecek durumlar yaşamalarını bildirir. Kendine saldıran boğayı öldürmek ise rakiplerini çok kısa sürede etkin şekilde geride bırakmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Boğa Görmek

Yorumlar - Rüyada Boğa Görmek

 1. Güneş 19.07.2020 Cevapla
 2. ayse 11.06.2020 Cevapla
 3. Kadir 11.05.2020 Cevapla
 4. Said 05.02.2020 Cevapla
 5. Ersin 11.01.2020 Cevapla
 6. Aysegul 25.12.2019 Cevapla
 7. Zahide 08.12.2019 Cevapla
 8. adesa 30.11.2019 Cevapla
 9. Gulay 20.11.2019 Cevapla
 10. Fatma Aydoğan Tırpan 18.11.2019 Cevapla
 11. Öztürk 16.04.2019 Cevapla
 12. songül 15.04.2019 Cevapla

Rüyanızı Anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir