rüyada bacak kesilmesi

Rüyada Bacak Kesilmesi

Rüyada Bacak Kesilmesi görmek, bir cefa çektikten sonra düşlediği büyük bir güce, cefa çekerek umduğu temiz kazanca, sıkıntılarının sonucunda ulaştığı servete, çektiği sıkıntıların semeresini alarak umduğu zenginliğe delalet eder.

Rüyada bacak kesilmesi görmenin yorumu

Rüyada bacak kesilmesinin yorumu, malların çok bereketli olacağına, sağlıklı ve huzurlu hayata, aşk hayatında başarıya, gelecek berekete, yararlı işler ile ilgilenileceğine, iyi bir gelire, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, sevince, bolluğa, parasal yükü olan tanıdığı birinden uzak durulacağına, şöhrete ermeye işarettir.

Rüyada bacak ağrısı çekmek, Bir kimsenin ‘Rüyada bacak ağrısı çektiğini, görmesi veya rüyada baldır kasılması halinde, bacaklarında ve baldır bölgesin’de ağrı hissetmesi, borçlanmaya ve borçlarını ödemekte sıkıntı yaşamaya ve borçlarından kurtulmak için üzüntü çekmeye delalet eder.

Rüyada bacağının yerinde olmadığını görmek, Yaşanacak büyük bir kayba işaret eden rüya, genellikle iş konularında başa gelecek kötü olaylar nedeniyle gelirin tamamen kesilme durumuna geleceği, iş yeri olanların kepenk indireceği, çalışanların ise haksız yere işinden atılacağı şeklinde yorumlanır. Bacağının olmadığını gören kişiler mutsuz ve huzursuz bir hayata sahip oldukları gibi, yakın çevresinin desteğini de kaybettiklerinden büyük bir yalnızlık duygusuyla yaşamak zorunda kalırlar.

Rüyada Bacak Yarası Görmek, İş yaşantısının kötüye gideceğinin sinyallerini verir. Yanlış hesaplar yüzünde beklenmedik hayal kırıklıkları yaşayacak olan rüya sahibi olan bitene daha fazla dikkat kesilmeli ve durumu kontrol altına almalıdır. Bu rüya sıkıntı yaşanacağının ve maddi anlamda kişinin büyük bir kayıpla alt üst olacağının sinyallerini verdiği gibi, aynı zamanda da uyarı olarak düşünülüp ele alınmalıdır. Bacak yarası aile içinden birinin kişiye karşı olumsuz bir tavır içinde olarak, moral motivasyonunu düşüreceği şeklinde de tabir edilmektedir.

Bir kimsenin rüya aleminde yani rüyada bacaklarının şiştiğini görmesi, borç, ıstırap borç ödeyememe ile yorumlanır. Rüyada bacak şişmesi görmek genelde borçlarının artmasına ve borçlarından kurtulamamaya tabir edilir yorumlanır. Genel’de rüyada bacak gören için, borç ve sıkıntı tabir edildiği için, buna çare olarak sizlere tavsiyemiz, Vakia süresi okunmasını tavsiye ederiz en az günde bir kez yatmadan önce vakia suresi okumayı adet edinip okuyanlar, bu surey-i şerifenin faziletine nail olurlar.

Bir kimsenin rüyada kendini bacak bacak üstüne attığını görmesi, Dine uygun olmayan davranışlara, saygısızlık yapacağınıza, İslam ve din hususunda çok daha dikkatli olmanız gerektiği ile tabir edilir yorumlanır. İyi niyetli, Salih bir kimsenin dine saygısızlığı olmayan kişinin, rüyada bacak bacak üstüne atması saygısızlık, dine uygun olmayan şeyler ile nitelendirilmez. Rüyada bacaklarını yana katlayıp oturduğunu görmek, iyidir mütevazi davranışlarıyla insanlarının ilgisini çekmeye sevilmeye, aya etmeye işaret ettiği gibi bazende korkuya ve belaya işarettir.

Rüyada Bacak Kesilmesi

Rüyanızı Anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir