Rüyada ağda yapmak

Rüyada ağda yapmak nasıl yorumlanır?

Rüyada ağda yaptırdığını gören rüya sahibi için ciddi mesajlar vardır. Bu rüyanın maddi yaşamla ve kişinin özel hayatıyla ilgili uyarılarda bulunduğuna dair tabirler yapılmaktadır. Yani ciddiye alınması gereken ilahi bir yol gösterici işaret olarak da algılanmalıdır.

Rüyada ağda yapmak

Maddi bakımdan kişinin paralarını gereksiz yere harcadığını anlatan bir rüyadır. Kişi maddi gücünü göz önünde bulundurmaksızın hesapsızca parasını boşuna harcamaktadır. Dolayısıyla rüyasında ağda yaptığını gören kişinin daha tutumlu davranması kendi menfaati açısından faydalı olacaktır.

Rüyada ağda yapmanın özel yaşamla ilgili tabiriyle “hayatın acı gerçeklerini birtakım kötü deneyimler sonucu öğrenmek”tir. Kişinin başına çok kötü bir hadisenin geleceğini ve bu olay sonucunda kişinin yaşama bakışının değişeceğini ifade eder.

Rüyada ağda yapmanın özel yaşamla ilgili bir diğer tabiri ise sıkıntılı günlerin yakında biteceği fakat kişinin sabırlı olması gerektiği” yönündedir. Rüya gören kişi bir müddet daha sabredebilirse hayatı olumlu yönde değişecektir. Ancak sabırsız davranırsa kendi yaşamını kendi eliyle olumsuz bir vaziyete sürükleyecektir.

Rüyada ağda yaparken acı çekmek

Rüyasında acı çekilerek ağda yapıldığını görmek kişinin ailesinden biri yüzünden sıkıntı yaşamaktır demektir. Anne, Baba, Kardeş, eş veya çocuklar gibi en yakınının ciddi bir kusur işlemesi ve bundan dolayı da bir çok insanın sıkıntı çekmesidir ile de yorumlanır.

Rüyada ağda yaparken acı çekilmediğini ve rahat bir ağda yapıldığını görmek size ayak bağı olan sıkıntılardan kurtularak mutluluğa erişmek demektir.

Oldukça ileri yaştaki bir kadının rüyasında ağda yaparken görmesi dedikodu ile tabir olunur. Rüya gören kadın veya ailesi üzerine dedikodular söylendiği ve bu dedikodulardan ötürü ailenin itibarının kötülenmesi tabiri yapılır.

Kadının rüyasında ağlaması genel olarak hayırlı kabul edilmez. Kadınların ağda yaparken ya da herhangi bir güzellik çabası içindeyken acı çekmeleri ya da ağlamaları aile içi şiddetli kavga anlamına gelmektedir.

Rüyada başka birisine ağda yapmak

Rüyada başka birine ağda yapmanın tabiri ise ağda yapılan kişinin kim olduğuna bağlı olarak  değişik tabirleri vardır.

Yakın tanıdık birisine ağda yapıldığı görülüyorsa bu hayırlı rüya olarak kabul edilir. Eğer ağda yapılan kişi eğer yabancı biri ise kişinin büyük bir kaza bela ile karşı karşıya kalacağına ile yorumlanır.

Rüyada bir erkeğe ağda yapmak ise önemli bir sırra şahit olmak manasındadır. Kişi bu sırrı saklamakla ifşa etmek (açığa vurmak) arasında en uygun olan seçeneği tercih etmek zorunda kalacaktır.

 Rüyada bir erkeğin ağda yaptığını görmesi

Bir erkeğin rüyasında ağda yaptığını görmesi hiç hayırlı sayılmaz. Zira erkeğin ağda yapması ticari hayatında dolandırılmak, servetini kaybetmek ve birisine yüklü miktarda parasını kaptırmaktır.

Bir erkek rüyasında bir kadının kendisine ağda yaptığını görürse bu durum, ailesi ile arasını bozmaya çalışan bozguncu fesat birilerinin olduğuna işarettir. Böyle bir rüya gören kişinin ailevi sorunlarında aile dışındaki şahısları dinlememesi ve ailevi meseleleri kendi aile içinde çözmesi daha hayırlı olacaktır.

 Rüyada ağda satın aldığını görmek

Rüyada ağda satın aldığını gören kişi yada kişilerin çocukları veya küçük kardeşleri ile alakalı bir problem yaşayacağı ifade edilmektedir. Ancak yaşanacak bu problem pek çok alim tarafından basit bir sorun olarak tabir edilmiştir.

Rüyasında ağda sattığını görmek ise hayırla yorumlanmaktadır. İnsanlara hayırlı olmak ve onların hayır dualarına nail olmaktır. Aynı zamanda da ticari ilişkilerde başarıya ulaşmaktır.

Rüyada ağda yapmak

Yorumlar - Rüyada ağda yapmak

 1. Eren 21.05.2021 Cevapla
 2. Havva yayla 06.11.2020 Cevapla
 3. Hazal 31.08.2020 Cevapla
 4. Zeynep M.O. 05.06.2020 Cevapla
 5. Ayşe 14.04.2020 Cevapla
 6. Arısoy 16.03.2020 Cevapla
 7. Serap 08.03.2020 Cevapla
 8. güllü 02.02.2020 Cevapla
 9. Manglekittygamertr 15.12.2019 Cevapla
 10. Aynur Temel 24.09.2019 Cevapla
 11. Meryem 26.08.2019 Cevapla
 12. yaprak gül 22.05.2018 Cevapla
 13. Selda 15.11.2016 Cevapla

Rüyanızı Anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir